ANANAS Z DODATKIEM SOKU Z MARAKUI 250g
cana: 16,00 zł (64,00 zł / 1000 g)
cana: 30,00 zł (60,00 zł / 1000 g)
Kurier InPost przedpłata 13.00 zł
Kurier InPost pobranie 20.00 zł
Paczkomaty InPost 13.00 zł
Ananas kandyzowany jest to słodki przysmak, który świetnie nadaję się do wyrobów cukierniczych, dekoracji deserów i potraw jest też doskonałą słodką przekąską, może służyć jako dodatek do musli. Proces kandyzowania polega na smażeniu owoców w słodkim syropie. Sprawia to, że owoce nie tracą właściwości świeżego produktu oraz lepiej zachowują swój kształt i kolor. Warto też wspomnieć o korzyściach spożywania przez nas ananasa. Należało by tu wymienić takie aspekty jak : poprawę pracy serca i układu krążenia, spowolnienie procesów starzenia się, polepsza proces trawienia, zapobiega osteoporozie, usprawnia pracę nerek, zawiera substancje antyrakowe. Ananas obfituje w takie pierwiastki jak: mangan, jod, miedź, żelazo.
STRSTREFA BAKALII strefabakalii.pl
| Producent | Strefa Bakalii |
| Rodzaj opakowania | Torebka stojąca typu DOYPACK z zamknięciem strunowym |
| Skład | Ananas (94,97%), sok z markui (5%), substancja konserwująca: dwutlenek siarki |
| Kraj Pochodzenia | Tajlandia |
| Wartości odżywcze | w 100g |
| Wartość energetyczna | 1381 kJ/ 325kcal |
| Tłuszcze (w tym nasycone) | 0 g (0 g) |
| Węglowodany (w tym cukru) | 79g (68g) |
| Białko | 1,8g |
| Sól | 0 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, szczelnie zamknięte. |
| Alergeny | Produkt może zawierać: orzechy ziemne i inne orzechy, gorczycę, soję, sezam, zboże zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę jaj, seler. |
| Kategorie | Bakalie, suszone owoce |

