DAKTYLE ŚWIEŻE NATURALNE
DAKTYLE ŚWIEŻE NATURALNE
Dostępny
waga: 500 g
cana: 16,00 zł (32,00 zł / 1000 g)
cana: 16,00 zł (32,00 zł / 1000 g)
Sprawdź formy dostawy i płatności
Kurier InPost przedpłata 13.00 zł
Kurier InPost pobranie 20.00 zł
Paczkomaty InPost 13.00 zł
Daktyle to owoce palm daktylowych. Są jednym z najwcześniejszych uprawianych przez człowieka owoców. Smakiem i konsystencją przypominają cukierki czekoladowe. Zawierają bardzo dużo cukrów prostych (nawet 80%), które bardzo łatwo się przyswajają i stanowią świetne źródło energii. Spożywanie ich zaleca się sportowcom i osobą o dużym zapotrzebowaniu energetycznym. Daktyle mogą być zamiennikiem słodyczy. Są źródłem witamin PP, B1, B2 i A, a także żelaza, fosforu oraz magnezu.
Strefa bakalii
| Skład | Owoce drzewa daktylowego |
| Kraj Pochodzenia | Iran |
| Wartości odżywcze | w 100g |
| Wartość energetyczna | 1263 kJ/ 397,4 kcal |
| Tłuszcze (w tym nasycone) | 0,20 g |
| Węglowodany (w tym cukru) | 71,93 g |
| Białko | 1,97 g |
| Sól | 0 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Alergeny | Produkt może zawierać: orzechy ziemne i inne orzechy, gorczycę, soję, sezam, zboże zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę jaj, seler. |
| Kategorie | Bakalie, suszone owoce |
Opinie (0)

