PAPAJA KANDYZOWANA PŁATKI 250g
PAPAJA KANDYZOWANA PŁATKI 250g
Dostępny
waga: 250 g
cana: 10,50 zł (42,00 zł / 1000 g)
cana: 10,50 zł (42,00 zł / 1000 g)
PAPAJA KANDYZOWANA PŁATKI 500g
Dostępny
waga: 500 g
cana: 19,00 zł (38,00 zł / 1000 g)
cana: 19,00 zł (38,00 zł / 1000 g)
PAPAJA KANDYZOWANA PŁATKI 1kg
Dostępny
waga: 1 kg
cana: 36,00 zł (36,00 zł / 1 kg)
cana: 36,00 zł (36,00 zł / 1 kg)
Sprawdź formy dostawy i płatności
Kurier InPost przedpłata 13.00 zł
Kurier InPost pobranie 20.00 zł
Paczkomaty InPost 13.00 zł
Papaja suszona to doskonała przekąska o słodko korzennym smaku. Może też służyć jako ozdoba lub składnik do ciast i deserów. Niektórzy dodają ją też do herbaty. Posiada wiele przeciwutleniaczy, beta-karotenu i witaminy C. Obfituje w takie minerały jak po6tas, magnez i wapń. Bardzo pozytywnie wpływają na proces trawienia dzięki enzymom, które zawierają.
STREFA BAKALII
| Rodzaj opakowania | Torebka stojąca typu DOYPACK z zamknięciem strunowym |
| Skład | Papaja, cukier trzcinowy, substancja konserwująca E 223 |
| Kraj Pochodzenia | Tajlandia |
| Wartości odżywcze | w 100g |
| Wartość energetyczna | 1529 kJ/ 360 kcal |
| Tłuszcze (w tym nasycone) | 0 g (0 g) |
| Węglowodany (w tym cukru) | 89 g (74 g) |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Alergeny | Produkt może zawierać: orzechy ziemne i inne orzechy, gorczycę, soję, sezam, zboże zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę jaj, seler. |
| Kategorie | Bakalie, suszone owoce |
Opinie (0)

