BRZOSKWINIE Z DODATKIEM SOKU Z MARAKUI 500g
BRZOSKWINIE Z DODATKIEM SOKU Z MARAKUI 250g
Dostępny
waga: 250 g
cana: 16,00 zł (64,00 zł / 1000 g)
cana: 16,00 zł (64,00 zł / 1000 g)
BRZOSKWINIE Z DODATKIEM SOKU Z MARAKUI 500g
Dostępny
waga: 500 g
cana: 30,00 zł (60,00 zł / 1000 g)
cana: 30,00 zł (60,00 zł / 1000 g)
Sprawdź formy dostawy i płatności
Kurier InPost przedpłata 13.00 zł
Kurier InPost pobranie 20.00 zł
Paczkomaty InPost 13.00 zł
BRZOSKWINIE SUSZONE NATURALNIE BEZ CUKRU I KONSERWANTÓW
| Producent | Strefa Bakalii |
| Rodzaj opakowania | Torebka stojąca typu DOYPACK z zamknięciem strunowym |
| Skład | Brzoskwinie (92,47%), sok z owoców marakui (5%), regulator kasowości: kwas cytrynowy (1,3%), substancja konserwująca: dwutlenek siarki |
| Kraj Pochodzenia | Tajlandia |
| Wartości odżywcze | w 100g |
| Wartość energetyczna | 1423 kJ / 335 kcal |
| Tłuszcze (w tym nasycone) | 0 g (0 g) |
| Węglowodany (w tym cukru) | 82g (79g) |
| Białko | 0 g |
| Sól | 1,03g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Alergeny | Produkt może zawierać: orzechy ziemne i inne orzechy, gorczycę, soję, sezam, zboże zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę jaj, seler. |
| Kategorie | Bakalie, suszone owoce, zdrowa żywność |
Opinie (0)

