KIWI SUSZONE BEZ CUKRU I SO2 250g
KIWI SUSZONE BEZ CUKRU I SO2 250g
Dostępny
waga: 250 g
cana: 21,00 zł (84,00 zł / 1000 g)
cana: 21,00 zł (84,00 zł / 1000 g)
KIWI SUSZONE BEZ CUKRU I SO2 500g
Dostępny
waga: 500 g
cana: 39,00 zł (78,00 zł / 1000 g)
cana: 39,00 zł (78,00 zł / 1000 g)
Sprawdź formy dostawy i płatności
Kurier InPost przedpłata 13.00 zł
Kurier InPost pobranie 20.00 zł
Paczkomaty InPost 13.00 zł
KIWI SUSZONE NATURALNIE BEZ CUKRU I SO2 posiada różne właściwości, m.in. odchudzające, a także odżywcze. Jego ogromną zaletą jest to, że jest niskokaloryczne, dodatkowo obfituje w substancje odżywcze np.: witaminę C, witaminę E, kwas foliowy, magnez, potas, cynk, luteinę, błonnik.
| Producent | Strefa Bakalii |
| Rodzaj opakowania | Torebka stojąca typu DOYPACK z zamknięciem strunowym |
| Skład | Kiwi suszone 100% |
| Kraj Pochodzenia | Iran |
| Wartości odżywcze | w 100g |
| Wartość energetyczna | 255 kJ / 61 kcal |
| Tłuszcze (w tym nasycone) | 0,52 g (0,029 g) |
| Węglowodany (w tym cukru) | 14.66 g (8.99 g) |
| Błonnik | 3.0 g |
| Białko | 1.14 g |
| Sól | 0,01 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Alergeny | Produkt może zawierać: orzechy ziemne i inne orzechy, gorczycę, soję, sezam, zboże zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę jaj, seler. |
| Kategorie | Bakalie, suszone owoce, zdrowa żywność |
Opinie (0)

