MĄKA MIGDAŁOWA 250g
MĄKA MIGDAŁOWA 250g
Dostępny
waga: 250 g
cana: 13,50 zł (54,00 zł / 1000 g)
cana: 13,50 zł (54,00 zł / 1000 g)
MĄKA MIGDAŁOWA 500g
Dostępny
waga: 500 g
cana: 26,00 zł (52,00 zł / 1000 g)
cana: 26,00 zł (52,00 zł / 1000 g)
MĄKA MIGDAŁOWA 1kg
Dostępny
waga: 1 kg
cana: 50,00 zł (50,00 zł / 1 kg)
cana: 50,00 zł (50,00 zł / 1 kg)
Sprawdź formy dostawy i płatności
Kurier InPost przedpłata 13.00 zł
Kurier InPost pobranie 20.00 zł
Paczkomaty InPost 13.00 zł
Mąka migdałowa to nic innego jak zmielone migdały pozbawione brązowej skórki. Migdały to nasiona drzewa migdałowca a nie jak wielu z nas sądzi orzechy, zaliczane są do tak zwanej super żywności. Obfitują w magnez co czyni je dobrodziejstwem dla serca. Wielu osobą pomagają w walce ze zgagą. Są źródłem składników mineralnych, takich jak fosfor, magnez, wapń, cynk i potas. Są kopalnią witamin E, B, B2, B3, B6, kwasu foliowego. Posiadają też bardzo dużo białka, 100 g migdałów dostarcza do organizmu 50 g tłuszczu, co w zupełności wyczerpuje dzienne zapotrzebowanie dorosłego człowieka.
Strefa bakalii
| Producent | Strefa Bakalii |
| Rodzaj opakowania | Torebka stojąca typu DOYPACK z zamknięciem strunowym |
| Skład | Mąka z migdałów |
| Kraj Pochodzenia | USA |
| Wartości odżywcze | w 100g |
| Wartość energetyczna | 2519 kJ / 600 kcal |
| Tłuszcze (w tym nasycone) | 50g, (3,6g) |
| Węglowodany (w tym cukru) | 10,7g (3,6g) |
| Błonnik | 10,7g |
| Białko | 21,4g |
| Sól | 0 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Alergeny | Produkt może zawierać: orzechy ziemne i inne orzechy, gorczycę, soję, sezam, zboże zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę jaj, seler. |
| Kategorie | Orzechy, Pozostałe, zdrowa żywność, Zdrowa Żywność |
Opinie (0)

