KASZA JĘCZMIENNA PĘCZAK 1kg
KASZA JĘCZMIENNA PĘCZAK 1kg
Dostępny
waga: 1 kg
cana: 6,50 zł (6,50 zł / 1 kg)
cana: 6,50 zł (6,50 zł / 1 kg)
KASZA JĘCZMIENNA PĘCZAK 5kg
Dostępny
waga: 5 kg
cana: 30,00 zł (6,00 zł / 1 kg)
cana: 30,00 zł (6,00 zł / 1 kg)
Sprawdź formy dostawy i płatności
Kurier InPost przedpłata 13.00 zł
Kurier InPost pobranie 20.00 zł
Paczkomaty InPost 13.00 zł
Kasza jęczmienna pęczak powstaje z całych, niepokruszonych ziaren jęczmienia. Usuwana jest tylko plewa co powoduje zachowanie wszystkich właściwości i własności spożywczych kaszy. Bardzo popularna w tradycyjnej kuchni polskiej. Często używana jako zamiennik ziemniaków.
Strefa bakalii
| Producent | Strefa Bakalii |
| Kraj Pochodzenia | Polska |
| Wartości odżywcze | w 100g |
| Wartość energetyczna | 354 kcal |
| Tłuszcze (w tym nasycone) | 2,3 g (0,0 g) |
| Węglowodany (w tym cukru) | 71,5 g (0,0 g) |
| Błonnik | 6,2 g |
| Białko | 6,9 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Alergeny | Produkt może zawierać: orzechy ziemne i inne orzechy, gorczycę, soję, sezam, zboże zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę jaj, seler. |
| Kategorie | Ziarna, pestki, kasze |
Opinie (0)

